Co nas wyróżnia

Podczas mojego wieloletniego doświadczenia zawodowego nauczyłem się obserwować ludzi, słuchać ich i rozumieć ich potrzeby. Zrozumiałem, że absolutnie żadnej usługi w gabinecie nie można wykonać, nie wkładając w tę pracę serca.

Prowadząc kursy BODY PIERCING, zawsze powtarzam swoim uczniom: „Wykonujcie zabiegi waszym klientom w taki sposób, w jaki chcielibyście, aby wam je wykonywano". W tym cały sekret.

Kierując się tymi słowami wprowadziłem do naszych gabinetów główne założenia, których rygorystycznie przestrzegamy:

  • Każdy klient jest u nas traktowany wyjątkowo, z pełnym zaangażowaniem i pasją
  • Jesteśmy elastyczni w kwestiach doboru preferowanych przez Państwa kolczyków i metod ich aplikacji (uwzględniając oczywiście wszystkie wskazania i  przeciwwskazania)
  • Nie spieszymy się podczas zabiegu, kończymy go dopiero wówczas, kiedy cel zabiegu zostaje w 100% osiągnięty, a Państwo są w 100% usatysfakcjonowani
  • Jesteśmy specjalistami, na których mogą Państwo polegać i w pełni im zaufać
  • Ponad wszystko cenimy sobie zadowolenie naszych klientów, dlatego stawiamy na najwyższą jakość wykonywanych usług

Zakładając SPASJĘ pragnąłem, aby było to wyjątkowe miejsce, gdzie anonimowy klient staje się wyjątkową osobą, praca zamienia się w przyjemność, a wszystkie zabiegi wykonuje profesjonalista, a nie zwykły pracownik.

Dzisiaj z radością stwierdzam, że moja koncepcja się sprawdza i zyskuje coraz większą aprobatę klientów, chcących doświadczyć tego na sobie.